Appartement te huur in het centrum van Diest, Kardinaal Mercierstraat 13 bus B2. Dit appartement is gelegen op wandelafstand van alle mogelijke winkels, op de 2de verdieping van een gebouw met 3 verdiepingen.
Via de inkomhal kom je in een ruime woonkamer met half-open geïnstalleerde keuken. Er is 1 slaapkamer en een dressing, welke eventueel als 2de (kleine) slaapkamer kan gebruikt worden. Aan de achterzijde van het appartement is er een klein terras. De badkamer heeft een ligbad, lavabo en kastjes. Het toilet is door een muurtje van de badkamer gescheiden. Er is een ruime kelder.
epc : 117 kWh/m²/jaar
vrij : vanaf 1 juli 2026
huurprijs : € 850,00 + water
er zijn geen afzonderlijke gemeenschappelijke kosten
meer info : Alvast 013/311 233
| Adres: | Kardinaal Mercierstraat 13-B/2 Diest |
| Referentie: | 2026TH0015 |
| Prijs: | € 850/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Ligging: | In centrum, Stad centrum, Aan rustige weg |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 4 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260312-0003822689-RES-1 |
| EPC Index: | 117,00 kWh/(m² jaar) |
| EPC Geldig tot: | 12/03/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |