Appartement te huur in Diest, net buiten het centrum. Dit appartement is gelegen in een gebouw zonder lift op de 2de verdieping. Via de inkomhal kom je in de woonkamer, een geïnstalleerde keuken, een kleine berging, 2 slaapkamers, apart toilet, badkamer. Er is een garage.
Er zijn geen gemeenschappelijke kosten.
Het stadscentrum is te voet bereikbaar.
epc : 208 kWh/m² = label C
huurprijs : € 800,00
voor een vrijblijvende bezichtiging contacteert U ons op het nummer 013/311.233.
| Adres: | Speelhofstraat 13/B002 Diest |
| Referentie: | 2026TH0012 |
| Prijs: | € 800 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Ligging: | Stad, Aan rustige weg, Beschutte ligging |
| Bewoonbare opp.: | 0 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260407-0002851586-RES-2 |
| EPC Index: | 208,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 7/04/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |