Foto 1/12
Foto 2/12
Foto 3/12
Foto 4/12
Foto 5/12
Foto 6/12
Foto 7/12
Foto 8/12
Foto 9/12
Foto 10/12
Foto 11/12
Foto 12/12
Omschrijving
Appartement te Diest : slaapkamer en terras
Leuk appartement met 1 slaapkamer en terras te huur in het centrum Diest, Refugiestraat 23.
Het appartement is gelegen in 't Spijker op de eerste verdieping en heeft een bewoonbare oppervlakte van +/- 70m².
Het gebouw is voorzien van lift.
Indeling van het appartement :
inkom
berging
slaapkamer
woonkamer
open keuken met berging
terras
EPC : 104 , label B
Huurprijs :
appartement : 750 € per maand
vaste gemeenschappelijke kosten : 40 € per maand
Totale huurprijs : 790 € per maand
Indien dit appartement wenst te bezoeken, kan je via onze website www.alvast.be een mail sturen voor aanvraag bezichtiging.
Algemene informatie
| Adres: | Refugiestraat 23/B001 Diest |
| Referentie: | 2026TH0023 |
| Prijs: | € 750 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 70 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
| Totale kosten: | € 40/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20230412-0002863471-RES-2 |
| EPC Index: | 104,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 12/04/2033 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |