Foto 1/12
Foto 2/12
Foto 3/12
Foto 4/12
Foto 5/12
Foto 6/12
Foto 7/12
Foto 8/12
Foto 9/12
Foto 10/12
Foto 11/12
Foto 12/12
Omschrijving
Appartement te Diest, 2 slpks, terras
Ruim Appartement met 2 slaapkamers en terras te huur in het centrum van Diest, Koning Albertstraat 4.
Het appartement heeft een bewoonbare oppervlakte van +/- 100m² en is gelegen op de eerste verdieping.
Indeling :
inkom
berging
woonkamer met toegang tot het terras
aparte keuken
badkamer
2 slaapkamers
berging in de kelder
EPC : 148, label B
De CV en het water zijn gezamelijk, worden jaarlijks afgerekend.
Huurprijs : 925 € per maand
Voorschot voor de gemeenschappelijke kosten en CV/water : 120 € per maand
Interesse om een bezoek te plannen : u kan een aanvraag doen via www.alvast.be
Algemene informatie
| Adres: | Koning Albertstraat 4/A0001 Diest |
| Referentie: | 2026TH0024 |
| Prijs: | € 925 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 100 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
| Totale kosten: | € 120/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Stookolie |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20240220-0003144398-RES-1 |
| EPC Index: | 148,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 20/04/2034 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |