Foto 1/10
Foto 2/10
Foto 3/10
Foto 4/10
Foto 5/10
Foto 6/10
Foto 7/10
Foto 8/10
Foto 9/10
Foto 10/10
Omschrijving
Handelsgelijkvloers in het centrum van Diest
HANDELSGELIJKVLOERS te huur in het centrum van Diest, Sint Jan Berchmansstraat 5.
Deze handelsgelijkvloers van +/- 85m² is gelegen in een historisch pand met zicht op de Grote Markt van Diest.
Indeling :
- etalage in twee delen
- winkelruimte
- binnenkoer
- 2 toiletten
- doorgang
- achter ruimte
EPC : Label C
Verhuurprijs : 1.750 € + ki
Bezichtiging plannen : 0476/95.27.16 of dimitri@alvast.be
Algemene informatie
| Adres: | Sint-Jan Berchmansstraat 5 Diest |
| Referentie: | 2026TH0016 |
| Prijs: | € 1.750 |
| Type: | Commerciële winkel |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Algemene staat: | Normaal |
| Verhuurbare vloeroppervlakte: | 85 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| (Stads)centrum: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20210126-0002364635-KNR-1 |
| EPC Index: | 412,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
|
Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen
|