Ruim DUPLEX APPARTEMENT met 2 slaapkamers en terras te huur in het centrum van Diest, Ketelstraat 10.
Dit leuk en modern appartement is gelegen op 1 minuut van de Grote Markt. Het heeft een bewoonbare oppervlakte van +/- 115m² en is gelegen op de tweede verdieping in een gebouw met op het gelijkvloers een handelsactiviteit. U bent de enige bewoner van het gebouw.
De ingang naast de winkel geeft toegang tot de verdiepen. Het appartement is gelegen op de tweede verdieping en bestaat uit : woonkamer met open keuken en berging. In de berging is aansluiting voor wasmachine voorzien en een douche. De woonkamer geeft toegang tot het ruim terras via een groot schuifraam. Op het verdiep is een overloop waar ruimte is voor een buro, 2 slaapkamers en badkamer met ligbad.
Het ruim terras heeft een openzicht op de kerk.
Voorzieningen :
- Condensatieketel op gas
- Airco
- Instapklaar
- EPC : 195, label B
Huurprijs : 950 € per maand, geen extra gemeenschappelijke kosten
Graag maken wij een afspraak met u om dit leuke duplex appartement te bezoeken.
U kan ons bereiken via : 013/31.12.33 of dimitri@alvast.be
| Adres: | Ketelstraat 10/0002 Diest |
| Referentie: | 2026TH0014 |
| Prijs: | € 950 |
| Type: | Duplex |
| Bewoonbare opp.: | 115 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260331-0003837726-RES-1 |
| EPC Index: | 195,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 31/03/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |