Charmante, leuke woning te huur op het Begijnhof van Diest, Engelen Conventstraat 26.
De woning bestaat uit 3 verdiepen met een gezellige stadstuin en heeft een bewoonbare oppervlakte van +/- 180m².
Indeling van de woning :
inkomhal
kelder
woonkamer
eetkamer
keuken
berging
tuin
tussenverdiep met toilet
1ste verdiep : 2 slaapkamers, dressing en badkamer
2de verdiep : grote open ruimte
Staanplaats voorzien op het Begijnhof
CV op gas
EPC : 304, label D
Huurprijs : 1.350 €
Wenst u graag uw nieuwe thuis te maken op het charmante Begijnhof van Diest, gelieve dan kan u via onze site www.alvast.be een aanvraag te plaatsen voor een bezichtiging.
| Adres: | Engelen Conventstraat 26 Diest |
| Referentie: | 2026TH0026 |
| Prijs: | € 1.350 |
| Type: | Stadswoning |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Gedeeltelijk dubbel, Voorzetramen |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260520-0003874303-RES-1 |
| EPC Index: | 304,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| EPC Geldig tot: | 20/05/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |